تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


مفهوم عشق در علوم مختلف  

مفهوم عشق در علوم مختلف
از استاد دینی پرسیدند عشق چیست؟ گفت:معرفت خداست .
از استاد هندسه پرسیدند عشق چیست؟ گفت:نقطه ای که حول نقطه ی قلب جوان میگردد .
از استاد تاریخ پرسیدن عشق چیست؟ گفت:سقوط سلسله ی قلب جوان .
از استاد زبان پرسیدند عشق چیست؟ گفت:همپای love است .
از استاد ادبیات پرسیدند عشق چیست؟ گفت : محبت الهی است .
از استاد علوم پرسیدند عشق چیست؟ گفت : عشق تنها عنصری هستکه بدون اکسیژن می سوزد .
از استاد ریاضی پرسیدند عشق چیست؟ گفت : عشق تنها عددی

ادامه مطلب  

استاد و دانشجو  

دانشجویی به استادش گفت: استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش می کنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمی کنم.استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت: آیا مرا می بینی؟دانشجو پاسخ داد: نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلما شما را نمی بینم.استاد کنار او رفت و نگاهی به او کرد و گفت:تا وقتی به خدا پشت کرده باشی هرگز او را نخواهی دید...

ادامه مطلب  

سخنوری تلقین  

من می‌توانم استاد سخنوری باشم
همه به من در فن سخنوری کمک می‌کنند
من با افرادی ملاقات می‌کنم که همگی به من در سخنوری کمک می‌کنند
من نقش یک سخنور مار را ایفا می‌کنم
من استاد سخنوری هستم
من در همه حال استاد سخنوری هستم
من هرروز به سخنوری نزدیک‌تر می‌شوم
فیزیک بدنی من از من پشتیبانی می‌کند در استاد سخنوری شدن
احساسات من از من در سخنوری حکایت می‌کند
من استاد سخنوری ذهن است
من استاد سخنوری در محافل خصوصی هستم
من استاد سخنوری در محافل ع

ادامه مطلب  

برای استاد جواد لشگری  

در خبرها خواندم که استاد جواد لشگری فوت کردند. درگذشت چنین استاد با پرستیژی اصلا چیز کمی نیست. کشور عزیز ما، موسیقیدانی مانند استاد جواد لشگری خیلی کم داشته است. این فقدان بزرگ را به جامعه ی موسیقی ایران و خانواده ی محترم آن زنده یاد ارجمند تسلیت عرض می کنم.
یادش گرامی باد!

ادامه مطلب  

استاد و دانشجو  

نشجویی به استادش گفت: استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش می کنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمی کنم.استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت: آیا مرا می بینی؟دانشجو پاسخ داد: نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلما شما را نمی بینم.استاد کنار او رفت و نگاهی به او کرد و گفت:تا وقتی به خدا پشت کرده باشی هرگز او را نخواهی دید...

ادامه مطلب  

استاد حسن منصوری :  

استاد حسن منصوری / ردیف دان برجسته و راوی ردیف مکتب اصفهان با مقدمه استاد فرامرز پایور و استاد مجید کیانی . / استاد هم اکنون در حال جمع آوری مجموعه ی آموزشی دیگری میباشند . تک نوازی نی / بیات ترک / اجرا : استاد حسن منصوری / ناظر ضبط ، صدابرداری و میکس و مسترینگ : رضا میرهادیان / این مجموعه آموزشی در دست تولید و به زودی منتشر خواهد شد / قطعه ای از این مجموعه تقدیم میگردد. دانلود قطعه / دانلود / دانلود  / دانلود .

ادامه مطلب  

لعنت به مدرسه  

حالت چشــــــــــــم......هنگام درس دادن استاد سر کلاس :(-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-)وقتی استاد خبر امتحان رو میده :(o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O)موقع امتحان:(←.←) (→.→) (←.←) (→.→) (←.←) (→.→)وقتی استاد موقع امتحان حواسش جمع میکنه واسه مچ گیری:(↓.↓) (↓.↓) (↓.↓) (↓.↓) (↓.↓)وقتی که نمره ها رو میزنن :(͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏)

ادامه مطلب  

فارغ التحصیلی  

عالی بوود. عااااالی. اینقدر ذوق زده و خوشحالم که نگو. اینقدر مراسم فارغ التحصیلیمون با شکوه و زیبا برگزار شد که از ته ته دلم راضیم. با استادای خوبم هم عکس گرفتم. هم استاد جوانم، هم استاد جدیم و هم استاد مهربونم.
امروز فهمیدم دوستام خیلی بهم لطف دارن. امروز خیلی روز خوبی بود.

ادامه مطلب  

 

هیچوقت ب اینکه بخوام استاد بشم فکر نکردم...یکی از دلایلشم این بود ک لازمه همیشه درس بدم و اصن حوصله ندارم...حالا اینا ب کنار هر روز هم مجبوری بری سرکار و کلی دردسرای دیگه یعنی نمیتونی برا خودت باشی همیشه یکی هست ک بهش جواب پس بدی...این بخش استاد انتظاراتش زیاده و هی میخواد کنفرانس بدیم!منم میخواستم یکم باکلاس باشم پاور پوینت درست کنم بعدشم برام راحت تره و مهم تر اینکه میخوام واقعا برای بقیه کسل آور نباشه...الان فکر میکنم شاید!البته بازم میگم شای

ادامه مطلب  

استاد شجاعت حسین خان سیتار نواز شهیر هندوستان  

استاد شجاعت حسین خان سیتارنواز شهیر هندی در ایران نیز شهرت دارد. جدا از اینکه علاقه مندان موسیقی کلاسیک هندی ایشان را می شناسند، دلیل شهرت ایشان به خاطر همکاری شان با موسیقیدان مشهور ایرانی، استاد کیهان کلهر است.
استاد شجاعت حسین خان نه تنها سیتارنواز بسیار خوب و مسلطی است، بلکه متعلق به خاندانی است که آن خاندان اهمیت و جایگاه ویژه ای در موسیقی کلاسیک هندی دارد.
پدر ایشان، زنده یاد استاد ولایت خان است که چهره ی بسیار مهم و ارزشمند سیتار و م

ادامه مطلب  

پیشکسوتان کونگ فو توآ سراوان (2)  

استاد علیرضا جنگیزهی
متولد 1353/1/1 شهرستان زاهدان، متأهل دارای 3 فرزند ، ساکن شهرستان سراوان کارمند ( رئیس نهضت بم پشت). ایشان یکی از پایه گذاران توآ در سراوان و بزرگترین حامی استاد غلامرضا بودند. ورزش رزمی را از کاراته و تکواندو شروع و در سال های بعد در کنار استاد غلامرضا یادگیری کونگ فو توآ را آغاز نمود. استاد در اثر سانحه تصادف و شکستگی های زیاد از ارتباط مستقیم با ورزش رزمی کناره گیری کردند. 
 

ادامه مطلب  

زندگی نامه کنت مهراد ژولیت  

جناب آقای سید رضا میرموسوی با نام دقیق کنت مهراد ژولیت،فردی دو رگه رشتی و فرانسوی،مردی از جنس مردم،در سال 1970 با اصرار های زیاد و پی در پی شخص مایکل جکسون پذیرفت که مدیریت کارهای او را انجام دهد.
وی به حدی به استاد بزرگوار کنت مهراد ژولیت پایبند بود که حتی بدون اجازه استاد حتی لب به آب نمیزد.
مایکل تمام زندگی خود را به استاد بزرگوار کنت مهراد ژولیت مدیون بود.در یکی از موزیک ویدئو های مایکل،استاد بزرگوار کنت مهراد ژولیت یک ایده ی بسیااار ژرف و

ادامه مطلب  

هییییی  

هنگامی که لیلی و مجنون ده ساله بودند روزی مجنون در مکتب خانه پشت سر لیلی نشسته بود . استاد سوالی را از لیلی پرسید ، لیلی جوابی نداد ، مجنون از پشت سر آهسته جواب را در گوش لیلی گفت اما لیلی هیچ نگفت . استاد دوباره سوال خود را پرسید و باز مجنون در گوش لیلی و باز لیلی هیچ نگفت و بعد از بار سوم استاد لیلی را خواند و چوب را بر پای لیلی بست و او را فلک کرد . لیلی گریه نکرد و هیچ نگفت. بعد از کلاس ، لیلی با پای کبود لنگ لنگ قدم بر می داشت که مجنون عصبانی دستش

ادامه مطلب  

استاد غلامرضا جنگیزهی  

                                  
استاد غلامرضا جنگیزهی فرزند احمد متولد 1357/6/1 شهرستان ایرانشهر، متأهل دارای دو فرزند، ساکن شهرستان سراوان، هم اکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی حقوق و کارمند مجتمع آموزش عالی سراوان می باشند.                               

ادامه مطلب  

در این فکرم که در یک لحظه غفلت/ از این زندان خامش پر بگیرم *  

اوایل کلاس 
استاد گ : شاید ماجرای زندان اصفهان رو شنیده باشین که چند سال پیش از داخل سلول با قاشق راه کنده بودن به بیرون و دو نفر از زندانیا فرار کردن !
من : چه جالب، با قاشق ! مثل فیلم رستگاری از شاوشنگ! 
 
اواسط متمایل به اواخر کلاس
من : استاد میشه لطفا "خسته نباشید ؟ " طرحمون که تکمیل شد
استاد گ : نه! بشین، اگه وقت اضافه داری خط بکش، اسکیس بزن 
 
از اواخر کلاس گذشته 
استاد گ : داری دنبال چی می گردی اونجا ؟ 
من : میخوام ببینم قاشق پیدا میکنم یا نه ! 
 

ادامه مطلب  

من و استاد مربوطه!  

استاد سی و پنج ساله و پیر پسر ما و من!
کلا با من چپه و مشکل داره باهام.
امروز سوال داشتم ازش چند تا از بچه هام دور میزش بودن منتها من زودتر رفته بودمو نوبت من بود مشکلمو حل کنه، گفت سوال تو توضیحش طولانیه وایسا آخر همه!
خلاصه منتظر شدم تا یکی یکی بچه ها رفتن و منم با یه حالت شاکی و غمگین منتظر بودم .برگشت گفت تو مشکلت با من چیه !!!؟؟؟ 
من چند لحظه سکوت کردمو مشغول خاروندن سرم بودم تا منظورشو بفهمم..گفتم ببخشید استاد متوجه نمیشم ،گفت تو چرا انقد خشک

ادامه مطلب  

شهريار  

استاد شهریار شبی در مجلسی شعری سرودند با مطلع (بیت اول ) زیر :امشب از دولت می دفع ملالی کردیم ** این هم از عمر شبی بود که حالی کردیم...خانم جوانی در مجلس حضور داشت و گفت استاد شعر بسیار زیبایی بود و من مبهوت شدم ولی در عجبم چگونه فی البداهه همچین شعری سرودید ؟ مطمئن هستید این شعر را از قبل آماده نکرده بودید ؟استاد فرمود : اسم شما چیست ؟ گفت : اسمم غزال است و شیفته شعرهایتاناستاد مکثی کرد و گفت :امشب از دولت می دفع ملالی کردیماین هم از عمر شبی بود که

ادامه مطلب  

پیام تسلیت استاد نصرالله ناصح پور برای درگذشت استاد سلیم موذن زاده اردبیلی  

پیشکسوت موسیقی اصیل ایرانی، استاد نصرالله ناصح پور، درگذشت هنرمند گرامی استاد سلیم موذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت. پیام تسلیت ایشان چنین است:
"جدایی رنجی است سخت اگر هم کوتاه مدت باشد. فقدان هنرمند گرامی سلیم موذن زاده اردبیلی را به خانواده محترم شان به خصوص آقای ودود موذن و جامعه هنری ایران تسلیت می گویم."

ادامه مطلب  

 

بالاخره یه روز در حالی که استاد داره درس می ده بلند میشم و به مدت یک دقیقه جیغ میزنم،بعد همه تعجب می کنن و به من خیره می شن ولی من خیلی خونسرد کوله م رو جمع می کنم و از کلاس بیرون میرم،از فکر این کار یه لبخند رضایت بخشی رو لبم میشینه و استاد با تعجب به من نگاه می کنه .

ادامه مطلب  

جلسه دفاع  

دفاع های زیر در روز سه شنبه 13 مهر  در آتلیه 4  برگزار می گردد :
1- اسدالله طالب زاده ( ساعت 14-13 ) استاد راهنما : خانم دکتر گرمان
2- خانم علیا رضی (ساعت 15-14 ) استاد راهنما : خانم دکتر گرمان
3- خانم نرگس میانجی ( ساعت 16-15 ) استاد راهنما : آقای دکتر میرهادی
4- فرامرز اصغرپور ( ساعت 17-16 ) استاد راهنما : خانم دکتر گرمان
5- کوروش یزدی مهاجر ( ساعت 18-17) استاد راهنما : آقای دکتر مهدی زاده
 
دفاع های زیر در روز سه شنبه 13 مهر در سالن دفاع برگزار می گردد:
1- راضیه فیروزی ( سا

ادامه مطلب  

قدرت اصلاح  

فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت.استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم که به تو بیاموزم.شاگرد فکری به سرش رسید،یک نقاشی فوق العاده کشیدو آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن گذاشت و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند!و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد .استاد به او گفت:آیا میتوا

ادامه مطلب  

 

شنبه هشت تا ده تحلیلی داشتم.بعدش با علیپور اتاق استاد عزیزی رفتیم و سوتل پرسیدیم.رفتم خونه و خوندم تا ساعت سه.رفتم دانشگاه.بچه ها میخواستن امتحان رو کنسل کنن.من گفتم حوصله اینکه دوباره بخونم رو ندارم..استاد اگ حرف شمارو قبول کرد منم ساکت میشم.ولی امتحان دادیم.بعدش کلاس زبان فارسی داشتیم ک استاد نیومد.اومدم خونه.حموم رفتم.سوپ پختم بدای خودم.سارا و شقی و مهدوی فیلم ترسناک دیدن.

ادامه مطلب  

ناصح پور: آرزوی بهبودی برای استاد آواز ایران  

هستند اساتیدی که نه تنها استاد رشته ی خود هستند، بلکه به دلیل فعالیت مستمر و هوشمند خود از رهبران رشته ی خود هستند. استاد محمدرضا شجریان چنین استادی است و از آن دسته هنرمندان است که خدمات ارزشمندی به هنر اصیل ایرانی کرده است و تنها به همین خاطر باید از او قدردانی کرد. برای این هنرمند ارزشمند ایران آرزوی بهبودی و سلامتی کامل را دارم.

ادامه مطلب  

شیوه تدریس خوب از استاد حامدی  

امروز از استاد عزیز، دکتر حامدی یه شیوه جالب یاد گرفتم؛ به این صورت: در طی سال که موضوعات درسی را برای دانش آموزان تدریس می کنیم، سوالات امتحان پایانی را ذکر کنیم تا هم انگیزه دانش آموزان برای شنیدن صحبت های ما بالا برود و هم از غیبت جلوگیری شود.
ممنون از شما استاد حامدی عزیز

ادامه مطلب  

ديداري دوباره با استاد عزيز و سرور ارجمندم جناب استاد داريوش برهاني  

  
توفیقی دست داد برای زیارت استاد عزیزم جناب داریوش برهانی كه در عالم هنر حقیقتا خوب راه نشانمان داد سفری به كرمان داشتم و خالی از لطف ندیدم شیرینی این دیدار را با شما تقسیم  كنم . استاد برهانی مانند همیشه با مهربانی پذیرایمان بود . امیدوارم صد سال دیگر زنده باشند و سایه ی مباركشان بر سر اهل هنر مستدام ...

ادامه مطلب  

استاد سلیم موذن‌زاده دعوت حق را لبیک گفت  

استاد سلیم موذن‌زاده دعوت حق را لبیک گفت

استاد سلیم موذن‌زاده پیرغلام و ذاکر برجسته کشور صبح امروز بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
 

 سلیم موذن‌زاده از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در عالم تشیع بود که در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت تا شهر دارالارشاد اردبیل داغدار این مداح عالیقدر عالم تشیع باشد.

ادامه مطلب  

جلسه دفاع  

دفاع های زیر در روز دوشنبه 26 مهر  در سالن دفاع برگزار می گردد :
1- آرزو ابراهیمی (ساعت 12-11) استاد راهنما : دکتر مظفری (آقای دکتر میرهادی)
2- پردیس شیبانی (ساعت 14-13) استاد راهنما : آقای دکتر جاویدروزی
3- محمدرضا داداش زاده (ساعت 18-17) استاد راهنما : آقای دکتر كرباسچی
4- معصومه فخاری ( ساعت 19-18) استاد راهنما : آقای دکتر اعلایی
هماهنگی با اساتید راهنما، مشاور و داور به عهده دانشجو می باشد.

ادامه مطلب  

استاد وکیلی  

استاد نفیسه وکیلی، آموزش بانوان باشگاه کونگ فو توآ محمد رسول الله (ص) سراوان را برعهده دارند.
  آموزش کونگ فو توآ بانوان در این شهرستان برای اولین بار بصورت خصوصی در باشگاه کونگ فو توآ محمد رسول الله (ص) با همکاری استاد وکیلی برای نونهالان و نوجوانان از تاریخ 95/8/1 آغاز گردید.

ادامه مطلب  

کنسرت کلن  

درود دوستان عزیز
بی مقدمه میخوام برم سراغ اتفاقاتی که درکنسرت کلن برای استاد پیش اومده
از زبان خود استاد بشنوید که بعد از این ماجرا با رادیو فردا مصاحبه کرده و همچنین 
یک فایل پی دی اف از بیانیه استاد در این مورد واستون آماده کردم 
دانلود مصاحبه
دانلود بیانیه استاد
 

ادامه مطلب  

قسمت هفتم همه با همیم  

مبینا. خوب استاد نتایج امتحان دیروز کجاست.
مهریار .پیش اقای هدایت 
مبینا مثل جت خودش رو به استاد هدایت رسوند اما سر راهش ستایش سبز شد و اون دوتا گرمپ به هم خوردن. ستایش داشت گریه میکرد مبینا اونو بغل کرد و پرسید چی شده . 
ستایش با لحنی گرفته گفت نه بر بیست بردم مبینا گفت ای جونم میدونی من چند بردم . همین مو قع ها استاد هدایت اومد بالا سر مبینا و گفت تبریک میگم شما توی امتحان کیمیا شش بر بیست بردین. 
مبینا . چیییییی .؟! ش...ش...شش 
استاد هدایت لبخندی گ

ادامه مطلب  

ابراز عقیده درمورد مشکلات دانشگاه آزاددولت اباد  

سلام وعرض ادب خدمت خواننده عزیزاین مطلب.
موضوعی که طی این ترمها با آن مواجه بوده ام ودغدغه تعدادی ازدوستان نیز هست ثابت نبودن اساتیدمحترم مربوط به هردرس است.
بعنوان مثال درس مقدمات طراحی هرترم توسط یک استاد ارایه میشود وچه بسا این استاد فقط یکترم تدریس دراین دانشگاه داشته اند.
این مساله علاوه بر ایجاد عدم تسلط بردرس وعدم وجود پیوستگی مطالب باعث پایین امدن وجهه وسطح علمی دانشگاه میشود.بعنوان مثال دردانشگاه صنعتی اصفهان چه بسا برای درسی سا

ادامه مطلب  

حسین علیزاده در بارهِ _علی‌‌‌اکبر خان شهنازی  

وقتی نام خودم راشنیدم که به جلسه امتحان احضار شدم،در دلم شوق و التهاب خاصی به وجود آمد . پس از ورود به جلسه ،اولین چهره ای که نطرم را جلب کرد او بود:استاد نورعلی برومند!اطرافیانش که اعضای هیئت داوران بودند،در کنارش نشسته بودند و از رفتارشان بر می آمد که احترام به برومند را از واجبات می دانند . درانتظار و اضطراب بودم که نام خود را از زبان استاد شنیدم:-علیزاده!پیش چه کسی کار کرده ای؟محکم گفتم:-استاد علی اکبرخان شهنازیباصدایی مهربان تر پرسید:-علی

ادامه مطلب  

استاد و شاگرد...  

استادی با شاگردش از باغى میگذشت، چشمشان به یک کفش کهنه افتاد.
شاگرد گفت:
گمان میکنم این کفش کارگرى است که در این باغ کار میکند، بیا با پنهان کردن کفشها عکس العمل کارگر را ببینیم و بعد کفشها را پس بدهیم و کمى شاد شویم...!
استاد گفت:
چرا براى خنده خود او را ناراحت کنیم!
بیا کارى که میگویم انجام بده و عکس العملش را ببین

ادامه مطلب  

 

اصلا خاک بر سر این استاد و این دانشگاه این زندگی و این وضعیت مالی خودم.
بابا!د اخه الان ادم باید بزنه بره یه کوهی جنگلی جایی...
بره وسط دارو درختا... بره تو برگا... بره کوه از سرما سگ لرز بزنه و اتیش درست کنه و سیب زمینی بزاره لای اتیش...
ای خاک بر سر 22 سالگی بی ماشینی و بی پولی...
ای خاک بر سر استاد میانترم بگیر!
ازت متنفرم خوابگااااااااااه!
ازت بدم میااااااد!

ادامه مطلب  

مصاحبه با استاد فقید، پرویز شهریاری  

استاد از دوران كودكی خود تصویری بد در ذهن دارد؛ تصویری از جنگ و سختی و قحطی. خودش می گوید دوران جنگ جهانی دوم وقتی كودكی بیش نبوده ساعت ها در صف نانوایی می ایستاده و سر آخر چون بچه بوده به او می گفتند نان تمام شده و به قول خودش دست از پا دراز تر به خانه برمی گشته است . او از رسمی یاد می كند كه آن وقت ها میان اشراف و پولدار ها باب بوده است: اجیر كردن 5 تا 10 ساله كودكانی كه ششم ابتدایی را گذرانده باشند. آن وقت ها این كار باب بود . به دنبال استاد هم آمده

ادامه مطلب  

تحلیل آماری -استاد سالمی  

1--جزوه استاد سالمی   دانلود
2-فایل  پاورپوینت آموزش کار با نرم افزار SPSS-استاد سالمی  دانلود
3-فایل مقدمه کوتاه بر آمار -استاد سالمی  دانلود
4-درس و حل تمرین کلاسی  تحلیل آماری استاد سالمی-قسمت اول   دانلود
5-درس و حل تمرین کلاسی  تحلیل آماری استاد سالمی -قسمت دوم   دانلود

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1