تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


وزش باد شدید همراه گرد غبار نفس قصرشیرین را بند آورده است  

مهاجر غرب
به گفته سرپرست اداره هواشناسی قصرشيرين بیشترین میزان سرعت وزش باد در ساعت 20 یکشنبه شب با سرعت 51 کیلومتر بر ساعت در این شهرستان مرزی به ثبت رسید.امیرپرویز نجفی سرعت وزش باد هم اکنون در قصرشيرين 25 کیلومتر بر ساعت و سمت باد را نیز شرقی ذکر کرد.وی دمای فعلی هوای قصرشيرين را 17 درجه سلسیوس بالای صفر و رطوبت موجود در هوا را نیز 19 درصد اعلام کرد و گفت: با توجه به وزش باد به سمت شرقی، شکل گیری گرد و غبار محلی که مقطعی نیز خواهد بود، دور از انت

ادامه مطلب  

بخشی از منابع درآمدی مرزها باید به شهرداری‌های مرزنشین اختصاص یابد  

مهاجر غرب
فرهاد تجری در سومین گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه در محل فرمانداری قصرشيرين که به میزبانی شهرداری قصرشيرين برگزار شد، اظهار داشت: دغدغه‌های متعددی در بخش شورا و شهرداری وجود دارد.
 
نماینده مردم شهرستان‌های قصرشيرين، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مباحث درآمدی در قانون، شهرداری‌های بزرگ بهره بیشتری و شهرداری‌های کوچک بهره کمتری می‌برند.

ادامه مطلب  

نمون برگ آمار منابع انسانی شهرستان ،منطقه در حوزه ی پرورشی در سال تحصیلی 96-95  

قابل توجه همکاران محترم 
مستدعی است همکاران محترم حوزه پرورشی شهرستان / منطقه  فایل نمون برگ آمار منابع انسانی شهرستان ،منطقه ………….. در حوزه ی پرورشی در سال تحصیلی 96-95 را از اینجا دریافت و پس از تکمیل تا تاریخ منظور به این اداره کل عودت نمایند. 

ادامه مطلب  

تجری : شهرداری قصرشیرین بسیار ضعیف عمل میکند  

فلاحت نیوز : نماینده مردم شهرستان‌های قصرشيرين، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی بر اختصاص بخشی از منابع درآمدی مرزها به شهرداری‌های مرزنشین تاکید کرد. فرهاد تجری در سومین گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه در محل فرمانداری قصرشيرين که به میزبانی شهرداری قصرشيرين برگزار شد، اظهار داشت: دغدغه‌های متعددی در بخش شورا و شهرداری وجود دارد.
 نماینده قصرشيرين، در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مباحث درآمدی در قانون، شهرداری

ادامه مطلب  

چشم انداز گروه تخصصي مديريت نيكان  

تبدیل شدن به یكی از كار آفرین ها در حوزه مالی و اقتصادی و ارائه تخصصهای مالی در دو سال آینده و حضور سرآمد در حوزه های اقتصادی كشور و خاور میانه و اروپا .
دیدگاه ما برای آینده اینست كه میشود رهبری اقتصادی و مالی جهانی در شرایط خاص را با بهبود مستمر انجام داد .
 

ادامه مطلب  

برگزاری نشست کتابخوان با همکاری حوزه علمیه خواهران  

به مناسبت هفنه کتاب و کتابخوانی روز یکشنبه مورخ 23/8/1395 نشست کتابخوان با همکاری حوزه علمیه خواهران در حوزه فاطمیه شهر ملاثانی برگزار شد. در این  نشست پس از سخنرانی سرکار خانم مهابیدی مدرس حوزه، شرکت کنندگان به معرفی کتابهایی که خوانده اند پرداختند و در پایان با تقدیر از کتابخوانان و همچنین کتابداران کتابخانه شهدای ملاثانی سرکار خانم میاحی و خانم نیسی مراسم خاتمه یافت .    

ادامه مطلب  

ضمانت اجراهای کیفری و مدنی در سرقت‌های ادبی  

قانون از آثار فرهنگی و هنری که یکی از مهمترین مصادیق آن حوزه نشر و کتاب است به طور ویژه حمایت کرده و حقوق خاصی را برای مولفان و مصنفان و حتی بازماندگان آنها در نظر گرفته است؛ اما با این وجود، همچنان سرقت ادبی و نادیده گرفتن حقوق مولف یکی از مشکلات در حوزه نشر و کتاب در کشور است.

ادامه مطلب  

اولویت های بازار مسکن در سال آینده  

استفاده از ابزار مالیاتی بهینه، سیاست‌گذاری بهینه در حوزه زمین، افزایش نقش حاکمیتی دولت در تدوین برنامه‌های مسکن اجتماعی به رغم کاهش مداخلات دولتی در سایر حوزه‌ها و جلوگیری از رشد مناطق پیرامونی از جمله اهداف تعیین شده در این بیانیه است. همچنین ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها برای بهبود عملکرد و کاهش تعارض بین بازیگران مدیریت شهری و مردم از جمله مسیرهای بهبود کیفیت سکونت تعیین شد. متن این بیانیه در ادامه آمده است: «با استعانت از

ادامه مطلب  

 

مهاجر غرب
تصادف سه دستگاه خودروی پژه 405 ، پراید و تراکتوردر محور سرپلذهاب به قصرشيرين در حدفاصل سرپلذهاب تا سه راهی قره بلاغ و در مقابل شرکت زراعی سه نفر مصدوم بر جای گذاشت.
دراین تصادف خودروی پژو آتش گرفت که بلافاصله توسط عوامل راهداری سرپل ذهاب با استفاده از کپسول های آتش نشانی خاموش گردید و از حادثه ای  بزرگتر جلوگیری بعمل آمد.
جاده سرپلذهاب به قصرشيرين از حادثه خیزترین محور های استان بوده و تاکنون تصادفات خونباری را شاهد بوده است.

ادامه مطلب  

چهارمین جلسه شورای عالی قشر بسیج طلاب وروحانیون استان برگزار شد  

         
جلسه شورای عالی قشر بسیج طلاب و روحانیون استان همدان به ریاست ایت الله موسوی اصفهانی مدیر حوزه علمیه ونماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری روز دوشنبه سوم ابان ماه در محل سالن جلسات حوزه علمیه همدان با حضور اعضای شورای عالی بسیج طلاب وروحانیون استان با موضوع اسیب شناسی عزاداری محرم وراهیان نور برگزار گردید.
در این جلسه اعضا در خصوص اسیب های عزاداری محرم به تبادل نظر پرداختند ونهایتا به یک جمع بندی مشترک از مباحث مطرح شده رسیدند

ادامه مطلب  

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه مطرح کردند؛ ۱۱ / مهر / ۱۳۹۵  

للّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

آلبوم تصاویر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه مطرح کردند؛ ۱۱ / مهر / ۱۳۹۵
تاکید بر تدوین طرح تحول و تشکیل مرکز مطالعات راهبردی درحوزه علمیه

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشی منبع یابی  

برگزاری کاگاه آموزشی منبع یابی، استفاده بهینه از منابع کتابخانه ای در حوزه علمیه خواهران
کاگاه آموزشی منبع یابی در تاریخ 23 آبان 1395 راس ساعت 9 صبح روز یکشنبه به مدت دو ساعت در محل کتابخانه حوزه علمیه برگزار گردید. در این کارگاه ابتدا رده بندی های مهم مواد کتابخانه ای، ارزش و کاربرد هر رده بندی، شیوه جستجو و منبع یابی، سپس شیوه استفاده از مواد مرجع مهمی همچون فرهنگ لغات، دایره المعارف ها، تفاسیر و همچنین شیوه استفاده از نمایه کتابها توضیح دا

ادامه مطلب  

دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه با رهبر معظم انقلاب اسلامی  

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه مطرح کردند؛
تاکید بر تدوین طرح تحول و تشکیل مرکز مطالعات راهبردی درحوزه علمیه
دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌‌های علمیه


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز(دوشنبه) در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه، حوزه علمیه را از حکومت اسلامی انفکاک ناپذیر دانستند و با تأکید بر نیازمندی حکومت اسلامی به حوزه علمیه «پر مغز و صاحب علم و پویا و نوآور و آشنا با ن

ادامه مطلب  

عدالت در دولت نبوی  

چکیده :پیدایش دغدغه زندگی عادلانه، همزاد زندگی اجتماعی بشر است و به همین دلیل مهم‏ترین مسئله او هنگام اندیشه ورزی درخصوص مسائل اجتماعی بوده است. از این رو در دستگاه‏های فکری که شکل می‏یافتند، عدالت اجتماعی جایگاه ویژه‏ای داشته است. با این حال علی رغم اشتراک منظومه‏های مختلف فکری در پرداختن به مسئله عدالت، هر کدام از آنها تعریف خاصی از آن را مطرح ساخته‏اند.این تفاوت‏ها به اختلاف جهان‏بینی‏ها باز می‏گردد. عدالت اجتماعی به تعداد حوزه

ادامه مطلب  

خبر حوزه  

ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه
 کرسی آزاد اندیشی و نظریه پردازی اقتصاد مقاومتی در نماز خانه ی مرکز تخصصی معصومیه شهرکرد با حضور اساتید داور دکتر محمدی و اساتید حوزه  جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفی و جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر مختاری در تاریخ 95/8/18 برگزار گردید. در این نشست که با حضور طلاب شهرکرد برگزار گردید به بررسی نظریات در باره اقتصاد مقاومتی از دیگاه مقام معظم رهبری و پیشینه و رویکرد تحولی آن و نقاط قوت و ضعف آن ب

ادامه مطلب  

مسابقه خاطرات اربعین  

به حول و قوه الهی و عنایت امام زمان عجل الله فرجه الشریف و با توجه به تشرف تعداد زیادی از طلاب حوزه بروجن به کربلا در ایام اربعین، مسابقه پزوهشی با عنوان خاطرات سفر عشق در آذرماه 1395 در این حوزه برگزار می شود. لازم به توضیح است که طلاب می بایست خاطرات خود را تا پایان آذرماه به امور پزوهش تحویل دهند و به نفرات برتر جوایزی اهدا می شود.
معاونت پژوهش
 

ادامه مطلب  

تردد تانکرهای سوخت رسان عراقی تا 5 آذر ممنوع است  

مهاجر غرب
فرامرز اکبری اظهار داشت:  این تصمیم با توجه به حجم بالای تردد خودروهای زائران اربعین حسینی در محورهای ارتباطی و مواصلاتی استان کرمانشاه در راستای اعمال محدودیت های ترافیکی از سوی پلیس راه و براساس بخشنامه اداره ترانزیت و پایانه های مرزی کشور اتخاذ شده است.
  فرماندار قصرشيرين افزود: محدودیت های تردد تانکرها از روز سه شنبه آغاز شده و تا پنجم آذر ماه به مدت 10 روز ادامه دارد.
وی این ممنوعیت تردد را تنها مختص تانکرهای سوخت رسان عنوان

ادامه مطلب  

 

دوم اذرماه جلسه معرفی رمان دانشکده ادبیات از پشت ردیف صنوبرها نوشته آقای جوزی پور است.محل این جلسه حوزه هنری خرم اباد است.دوستانی ک مقدور است حضور داشته باشند خالی از لطف نخواهد بود.اقای جوزیپور دومین رمانش را چاپ کرده اولی به نام عشق سالهای برزخی مدتهاپیش چاپ کرده بود.این نویسنده نوشتن رمان را جدی دنبال میکند و این رمان جدید به نام دانشکده ادبیات از پشت ردیف صنوبرها کار فرمی است که می طلبد در خوانش صبر و حوصله داشته باشیم.خواندن این رمان ت

ادامه مطلب  

اربعین حسینی در قصرشیرین  

مهاجر غرب
چهل روز دیگر از داغ همیشه تازه واقعه کربلا گذشت و بار دیگر اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و 72 تن از یاران باوفای آن حضرت فرا رسید و عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) را به سوگ نشاند. 
مردم ولایتمدار شهرستان مرزی قصرشيرين با برپایی مراسم عزاداری و نصب پارچه نوشته هایی، اربعین حسینی را گرامی داشته و نهایت اخلاص و ارادت خود را به قافله سالار کربلا نشان دادند.

ادامه مطلب  

اولین نشست تخصصی مذهبی استان  

اولین نشست تخصصی كتاب خوان استان(با محوریت معرفی كتب دینی)در روز سه شنبه مورخ 1395/06/16 ساعت 10 الی 12 و به میزبانی شهرستان كرج در سالن اجتماعات حوزه علیمه امام صادق(ع)واقع بلوار امامزاده حسن(ع)-خیابان شهید نصیری-جنب كتابخانه شهیدان نصیری برگزار می گردد.
از همه افراد علاقه مند دعوت می شود در این نشست شرکت نمایند. لازم به ذکر است نشست مذكور در محل حوزه علمیه برادران برگزار شده و  ویژه برادران می باشد.

ادامه مطلب  

میزان آشنایی کودکان و نوجوانان ما با ادبیات کهن چقدر است؟  

میزان آشنایی کودکان و نوجوانان ما با ادبیات کهن چقدر است؟ / سوء‌استفاده برخی نویسندگان از متون کهن افسانه‌ها و اسطوره‌ها امکان شناخت اندیشه‌ها، باورها و آرمان‌های پیشینیان را برای نسل‌های جوان فراهم می‌آورند و گویای مطالب و تجربیات ارزشمندی هستند که تاریخ قادر به بیان‌شان نیست. پیشینه غنی ما در حوزه ادبیات مکتوب و ادبیات شفاهی، آبشخور ارزشمندی برای نویسندگان ما به‌وجود آورده است اما اینکه نویسندگان ما چگونه و تا چه اندازه توانسته

ادامه مطلب  

فرماندار جم:احداث پلاتو و دو خانه جوان در جم/سمن های شهرستان به عدد 18 رسید  

http://tlgrm.me/hiroonnews
آینه جم ؛ فرماندار جم در نشست با جمعی از جوانان و ورزشکاران جم گفت:دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به حوزه جوانان دارد و طی سال های اخیر در حوزه زیرساختی اقدامات خوبی برای افزایش نشاط و امید در جوانان شهرستان انجام شده است.
به گزارش آینه جم؛ فتح الله نوروزی با بیان اینکه جوانان، نقشی مهم در توسعه کشور دارند تصریح کرد: سرمایه گذاری در حوزه جوانان ، قطعا سرمایه گذاری پرسودی خواهد بود و دولت تدبیر و امید نیز این مهم را به خوبی دریاف

ادامه مطلب  

درس تفکر و سبک زندگی درسی پایه و ریشه ای است  

معاون پرورشی وفرهنگی گفت:برنامه‌های حوزه معاونت پرورشی وفرهنگی باتعامل وهم اندیشی مربیان،مشاوران ودبیران درس پرورشی خلاق وفعال تعیین می شودوامروز نقش مربیان امور تربیتی در حوزه انسان سازی در آموزش ‌و پرورش بیش از هر زمان دیگری مهم است
 
 

ادامه مطلب  

نقطه شروع حسابداری سه طرفه  

حسابداری سه طرفه
با سلام و خسته نباشید
پرداختن به موضوعات روز در حوزه حسابداری  یکی از نیاز های اساسی افراد در این حرفه به حساب می آید.
یکی از مطالب جدید در این حوزه، سیستم حسابداری سه طرفه می باشد که برای اولین بار توسط پروفسور یوجی ایجیری مطرح گردیده است. امروز با ارائه حسابداری سه طرفه در خدمت شما دوستان و همکاران گرامی هستیم.
نقطه شروع حسابداری سه طرفه
یوجی ایجیری در فوریه ۱۹۳۵ در شهر کوبه  ژاپن زاده شد. از سنین کودکی به ریاضی علاق

ادامه مطلب  

مراسم نمادین خطبه خوانی حضرت زینب(س) در کبودراهنگ  

مراسم نمادین خطبه خوانی حضرت زینب(س) در کبودراهنگ
مراسم نمادین خطبه خوانی حضرت زینب(س) به همت بسیجیان حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س)شهرستان کبودراهنگ برگزار گردید.
مراسم نمادین خطبه خوانی حضرت زینب(س)  به همت بسیجیان حوزه مقاومت حضرت زهرا(س) و طلاب حوزه  علمیه فاطمه الزهرا(س)خواهران شهرستان کبودراهنگ به منظور تبیین نقش والای حضرت زینب (س) به عنوان الگوی سیاسی، اجتماعی و رفتاری زنان مسلمان و باز خوانی خطبه حضرت زینب (س) در سالن اجتماعات حوزه ع

ادامه مطلب  

مشخصات فردی و زندگینامه دکتررفیع الدین اسماعیلی کریزی  

 
 

مشخصات فردی و زندگینامه

نام:رفیع الدین
نام خانوادگی:اسماعیلی کریزی
نخصص ها:ارتباطات ، جامعه شناسی
 
 
 
بعد از گذراندن دوره ابتدایی و راهنمایی با مدرک سیکل و معدل 50/19 در سال 1380 وارد حوزه علمیه قم شدم و در ۴ سال مقدمات (پایه 6) را گذرانده و در کنار درس حوزه، دیپلم خود را دررشته علوم انسانی اخذ کردم. در سال ۸۵ در امتحان ورودی موسسه امام خمینی(ره)در رشته جامعه شناسی قبول شدم و در سال ۸۹با معدل الف فارغ التحصیل شدمو در کنار گذراندن مقطع کارشناس

ادامه مطلب  

برگزاری نشست کتابخوان تخصصی دفاع مقدس در خرمشهر  

 همزمان با هفته دفاع مقدس برگزاری نشست کتابخوان تخصصی دفاع مقدس در خرمشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی خرمشهرهمزمان با سی و پنجمین سالگرد هفته دفاع مقدس  نشست کتابخوان دفاع مقدس با محوریت معرفی برگزیده ای از آثار منتشر شده در حوزه ادبیات جنگ و مقاومت در شهرستان خرمشهر برگزار خواهد شد . این نشست از سلسله نشست های کتابخوان و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و پاسداشت و معرفی ارزشهای دفاع مقدس است که به همت اداره کتابخانه ها

ادامه مطلب  

صالحی امیری: مهمترین اولویت‌ ، توسعه امور فرهنگی در کشور است.  

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مهمترین اولویت‌های ما توسعه امور و برنامه‌های فرهنگی در کشور است بیان کرد: باید فقر فرهنگی را از میان برداریم و با شتاب بیشتر به سمت توسعه امور فرهنگی پیش برویم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های  عمومی استان البرز، سیدرضا صالحی امیری  در جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد با حضور فلاح مدیر کل کتابخانه های عمومی البرز، حسینی کاشانی مدیر کل ارشاد و اسلامی البرز اشاره و صادقی فرماندار نظر آب

ادامه مطلب  

انتصابات جدید در استان  

آقای فرامز اکبری فرماندار دالاهو به عنوان فرماندار جدید قصرشيرين منصوب شد.
آقای مراد علی تاتار سرپرست فرمانداری قصرشيرين به عنوان سرپرست فرمانداری دالاهو منصوب شد.
آقای حسین شهبازی به عنوان مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه منصوب شد.
آقای مسعود بهرامی به عنوان معاون دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه منصوب شد.
آقای غلامرضا مرتضوی به عنوان معاون اداری مدیرکل اداری و مالی استانداری کرمانشاه منصوب شد.
خانم زهره رستمی بخشدار سابق بی

ادامه مطلب  

حضور سرزده امام جمعه موقت اردکان در اداره کتابخانه های عمومی  

بررسی تعامل کتابخانه های عمومی و حوزه علمیه اردکان
صبح امروز امام جمعه موقت و رییس دفتر امام جمعه اردکان سرزده در اداره کتابخانه های عمومی حضور یافتند و به بررسی زمینه های همکاری کتابخانه و حوزه پرداختند.
در این دیدار، حجه الاسلام والمسلمین سیدکاظم حسینی پور امام جمعه موقت اردکان و حجه الاسلام احمد افخمی رییس دفتر امام جمعه، هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفتند و کتابداران را صاحبان موهبت همنشینی و انس با کتاب دانستند که از آموز

ادامه مطلب  

راهکارهایی برای پیشگیری از ریزش داوطلبان  

اعضا و داوطلبان سرمایه‌های اجتماعی جمعیت هستند که فعالیت‌های ما بدون آنها موضوعیت و محل اعرابی ندارد. نگهداشت و ارتقای نظری و فنی این اعضا، چه در حوزه جوانان و چه در حوزه‌های امدادونجات و داوطلبان، مستلزم طرح و برنامه کارشناسی است؛
از گفته های مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس، ایشان همچنین بیان میدارند که: 
اتفاقاً یکی از چالش‌هایی که ما در کمیته‌های کاری به آن پرداخته‌ایم و برای برون‌رفت از آن راهکار به‌دست آورده‌ایم، همین ب

ادامه مطلب  

فعالیت های بخش کودک کتابخانه شهدای اندیمشک در بیست و چهارمین گرامیداشت هفته کتاب  

همزمان با بیست و چهارمین بزرگداشت هفته کتاب، بخش کودک کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک با فراهم آوردن محیطی جذاب و متناسب با نیاز کودکان، باهدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای دانایی، این روزها بیش از پیش میزبان دانش آموزان، مهدهای کودک، پیش دبستانی ها، کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسات قرآنی حوزه کودک و......می باشد. فاطمیان مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک با تاکید بر ضرورت کار پایه ای و اولویت فرهنگ سازی از سنین کودکی م

ادامه مطلب  

لقمه حرام، شاکله زندگی را به هم می ریزد  

به گزارش روابط عمومی مکتب نرجس(س) حجه الاسلام سیدعلی اسدی،استاد حوزه و دانشگاه در مراسم عزاداری اربعین روز گذشته  با بیان اینکه شناخت رزق در زندگی مهم است گفت:رزق به چهار دسته مادی، معنوی، حرام و حلال تقسیم می شود که شناخت این دسته بندی بسیار مهم است.وی افزود: اگر مسیر بندگی به سمت مادیات سوق داده شود، نگاه به زندگی عوض شده و به تدریج ظلم خودش را نشان خواهد داد.استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه لقمه حرام، شاکله زندگی را به هم می ریزد اظها

ادامه مطلب  

یادواره شهدا دهستان خنجشت  

یادواره شهدای دهستان خنجشت اقلید امروز با حضور بیشتر از 600 نفر در حسینیه علی بن ابی‌طالب (ع) دهستان خنجشت برگزار شد.به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، یادواره 11 شهید دهستان خنجشت پیش‌ازظهر امروز با حضور امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی، مسؤولان شهرستانی، خانواده شهدا، بسیجیان و مردم در حسینیه علی بن ابی‌طالب (ع) روستای خنجشت برگزار شد.برگزاری این یادواره هرساله در این دهستان برگزار می‌شود که امسال با همت بخش فرهنگی اجتم

ادامه مطلب  

معرفی بازی های درمانی شادرام در بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان و نوجوانان  

برگزاری بازآموزی تازه های روانپزشکی  کودکان و نوجوانان
بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان و نوجوانان در هتل اسمان اصفهان به مدیریت دکتر مصطفی نجفی؛فوق تخصص روانپزشکی کودکان ونوجوانان و عضو هیئت مدیره شادرام (تنها برند تخصصی تولید کننده بازی های درمانی در کشور)
معرفی بازی های درمانی شادرام در بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان ونوجوانان
معرفی بازی های درمانی در حوزه درمان کودکان بیش فعال و بازی های درمانی در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد

ادامه مطلب  

سریع‌ترین اینترنت موبایل جهان در سنگاپور؛ ایران در مکان هفتاد و یکم  

سریع‌ترین اینترنت موبایل جهان در سنگاپور؛ 
ایران در مکان هفتاد و یکم
ایران در زمینه سرعت اینترنت موبایل مکان ۷۱ و در زمینه پوشش شبکه اینترنت موبایل مقام ۷۳ را در بدست آورد.
وبسایت اپن سیگنل که به صورت تخصصی در حوزه اینترنت و بررسی سرعت نقاط تحت پوشش شبکه های بیسیم و موبایل فعال است، هرساله لیستی از سریع ترین کشورهای جهان در حوزه اینترنت موبایل منتشر می کند.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
تبلیغات
ورود به کانال تلگرام