تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


سفر علمی ساوه  

دانشجویان رشته‌ی مطالعات معماری ایران دانشگاه تهران در قالب سفری علمی و یک‌روزه از بناهاي تاریخی شهر ساوه دیدار خواهند کرد. این سفر در تاریخ ۱۲ آبان با همکاری مسئولان میراث فرهنگی شهر ساوه انجام خواهد شد. در این سفر، دانشجویان از بناهايی مانند مسجد جامع ساوه، مسجد سرخ و مجموعه‌ی بازار ساوه دیدن خواهند کرد. 

ادامه مطلب  

سیر کاهشی حضور روحانیت در مجلس  

به چه دلیل؟!!!!!سیر کاهشی حضور "روحانیون" در مجلس شورای اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون:مجلس اول .......... 164مجلس دوم .......... 153مجلس سوم .......... 85مجلس چهارم .......... 67مجلس پنجم .......... 53مجلس ششم .......... 35مجلس هفتم .......... 43مجلس هشتم .......... 44مجلس نهم .......... 27مجلس دهم .......... 16

ادامه مطلب  

مرزوق الغانم رییس مجلس کویت شد  

نمایندگان 'مجلس امت' کویت در نخستین جلسه مجلس جدید، مجددا 'مرزوق علی الغانم' را به عنوان رییس مجلس انتخاب کردند.در جلسه امروز مجلس امت کویت، مرزوق الغانم توانست 49 رأی از مجموع 65 رأی مآخوذه را کسب و با غلبه بر رقبای خود که چهره هايی منتقد دولت بودند، به عنوان رییس این مجلس انتخاب شود .بر اساس لایحه داخلی مجلس امت کویت، در جلسه رأی گیری 50 نماینده و 15 وزیر به سه نامزد رأی دادند که به غیر از مرزوق الغانم دو نامزد دیگر 'عبدالله الرومی' و 'شعیب المویز

ادامه مطلب  

طرح اوقات فراغت تابستان95  

                                     
                           دفترنمایندگی کانونهاي فرهنگی هنری  مساجد شهرستان ساوه
آئین نامه اجرائی ودستورالعمل طرح اوقات فراغت تابستان 95
باهمکاری :
1-شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه
2- امام حمعه شهرستان ساوه
3-شورای اسلامی شهرساوه
4- شهرداری ساوه
5-باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ساوه
6- دفترنمایندگی کانونهاي فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوه

ادامه مطلب  

بدون شرح  

✔️10 نوع رابطه ی که هیچ سرانجامی درپی نخواهد داشت.
1⃣ رابطه ی نوع اول:رابطه ای که درآن بیش از آنچه که به ما عشق می ورزند عشق می ورزیم.
2⃣ رابطه ی نوع دوم:رابطه ای که درآن بیش از آنچه عشق می ورزیم به ما عشق می ورزند.
3⃣ رابطه نوع سوم:رابطه ای که در آن عاشق توانایی هاي بالقوه همسرخود می باشیم.
4⃣ رابطه ی نوع چهارم:رابطه ای که درآن ماموریت نجات همسرمان را برعهده داریم.
5⃣ رابطه ی نوع پنجم:رابطه ای که درآن به (نامزد) یا همسر خود بعنوان یک الگو چشم دوخته

ادامه مطلب  

واکنش ها در برابر سلب صلاحیت وزیران حکومت وحدت ملی از سوی پارلمان  

سلب صلاحيت بی‌پشینه وزیران کابینه از سوی مجلس نماینده‌گان پرسش‌هاي جدی‌یی را به بار آورده‌است. شماری از آگاهان می‌گویند که اعضای مجلس به‌گونه غیر حرفه‌یی در کار استیضاح وزیران کابینه، عمل می‌کنند.
در گذشته‌ها نیز دیده شده‌است که وزارت‌ها در هزینه‌کردن بودجه‌هاي توسعه‌یی شان کوتاه آمده‌اند، اما وزیران این وزارت‌ها از سوی مجلس سلب اعتماد نشده‌اند و این نخستین‌بار است که وزیران از بهر مصرف کمتر بودجۀ شان به‌گونه گروهی سلب صلا

ادامه مطلب  

معرفی زورخانه ساوه شهر کهن  

معرفی زورخانه ساوه شهرکهن
http://saveh110.blogfa.com
http://saveh110.blogfa.com/
http://saveh110.blogfa.com/post-9.aspx
 معرفی زورخانه هاي ساوه
 
گزارش تصویری از ورزش باستانی و زورخانه ای منتخبان شهرستان ساوه
2 مرداد 1395کد خبر : 988617263
 

به گزارش نارخبر، شهرستان ساوه از گذشته در ورزش باستانی سرآمد بوده است و قهرمانانی پرورش داده که قدیمی هاي این ورزش در کشور از آنها به نیکی یاد می کنند.
 

 

ادامه مطلب  

ساوه می تواند بیش از 50 هزار تن انار صادر کند  

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوه گفت: با پایان برداشت انار از باغات شهرستان ساوه امکان صادرات بیش از 50 هزار تن انار فراهم است.
حسن شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به برداشت 150 هزار تن انار از باغات شهرستان ساوه از بیش از 10 هزار باغ بارده، اظهار کرد: بیش از یک سوم انار تولیدی شهرستان از قابلیت صادرات برخوردار است.
وی با اشاره به میزان صادرات انار به خارج از کشور در سال جاری گفت: تاکنون بالغ بر دو هزار تن انار از باغات شهر

ادامه مطلب  

ورزش باستانی ساوه  

گزارش تصویری از ورزش باستانی و زورخانه ای منتخبان شهرستان ساوه
2 مرداد 1395کد خبر : 988617263
 
به گزارش نارخبر، شهرستان ساوه از گذشته در ورزش باستانی سرآمد بوده است و قهرمانانی پرورش داده که قدیمی هاي این ورزش در کشور از آنها به نیکی یاد می کنند.
 
 
ادامه مطلب


نظرات (0)
 

ادامه مطلب  

اعضای نظام مهندسی ساوه در اعتراض به انتصاب سرپرست نظام مهندسی تجمع کردند  

 
در پی انتصاب انجام شده و تغییر بوجود آمده در ساختار هیئت اجرایی نظام مهندسی ساختمان شهرستان ساوه، جمعی از مهندسین عضو این مجموعه مقابل سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان ساوه تجمع کردند.
به گزارش افق نو و به نقل از ایسنا، منطقه مرکزی، تجمع‌کنندگان که بیش از 50 نفر بودند با امضای طوماری خواستار تمکین نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی به نظر و اراده اعضای نظام مهندسی ساختمان ساوه که بر اساس برگزاری انتخابات صورت گرفته است، شدند.

ادامه مطلب  

صادق زیباکلام می‌گوید حتی یک چهره جدی و واقعی اصلاح‌طلب در میان منتخبان تهران وجود ندارد  

]چهارشنبه 12 اسفند ماه 94
صادق زیبا کلام در مصاحبه با رادیو فرانسه در باره نتایج انتخابات هفتم اسفند ماه 94 مجلس شورای اسلامی که در ان 30 نامزد فهرست اصلاح طلبان به  مجلس راه یافتند گفت: پیروزی اصلاح‌طلبان در تهران همه به ویژه خود اصلاح‌طلبان را شگفت‌زده و شوکه کرد چون در این دوره حتی یک چهره جدی و واقعی اصلاح‌طلب را تایید صلاحيت نکردند و دو سوم این لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان، افراد ناشناخته بودند؛ اهالی رسانه و فعالان سیاسی دو سوم لیست اصلاح‌

ادامه مطلب  

خريد و فروش انار ساوه  

خرید و فروش انار ساوه
همزمان با برداشت انار از باغات شهرستان ساوه و درجه بندی آنها جهت فروش و صادرات به بازارهاي داخلی و خارجی، ذخیره سازی این محصول در سردخانه سه هزارتنی اتحادیه شركتهاي تعاونی روستایی شهرستان ساوه انجام شد و این اتحادیه آمادگی كامل جهت همكاری با خریداران داخلی و خارجی جهت توزیع انار را دارد.
متقاضیان می توانند جهت بازدید از كیفیت و كمیت محصول و رایزنی هاي بیشتر به دفتر كار اتحادیه مراجعه و یا با شماره تلفن 09121555806 جناب آقا

ادامه مطلب  

دوره آموزشی داوری درجه 3 هندبال در شهرستان ساوه برگزارشد  

طبق برنامه ریزی مهندس سعید میرزاخانی دبیر هیات هندبال ساوه و هماهنگی کمیته داوران هیات هندبال استان مرکزی به منظور ارتقاء دانش داوری در سطح شهرستان یک دوره آموزشی داوری درجه سه هندبال با مدرسی استاد مراد کرمی ریاست سازمان لیگ و مدرس فدراسیون در شهرستان ساوه برگزار گردید که داورانی از استان هاي مرکزی ، همدان، گیلان و لرستان در این دوره آموزشی از 13 مهرماه 95 شرکت کردند و پس از طی کلاسهاي تئوری و عملی داوری و شرکت در آزمون موفق به اخذ کارت دا

ادامه مطلب  

تغییر آدرس شرکت تعاونی سهام عدالت ساوه  

به اطلاع کلیه سهام داران سهام عدالت میرساند آدرس جدید شرکت تعاونی از شهریور ماه سال 95به شرح ذیل می باشد:
ساوه خیابان طالقانی چهار راه کاظمیه ولیعصر شرقی 9 (اداره تعاون سابق)
همراه مدیرعامل حسین بوجار: (در ساعات اداری تماس گرفته شود)09191551362
تلفن:08642227455 فکس:08642230791

ادامه مطلب  

کویت  

 انتخابات کویت روز شنبه /۲۶ نوامبر/ برگزارشد حدود ۷۰ درصد حائزین شرایط شرکت کردند.

دولت کویت هنوز بیانیهٔ رسمی در مورد نتایج قطعی انتخابات منتشرنکرده است. درانتخابات دیروز از میان ۱۴ زن که خود را نامزد کرسی پارلمان کرده بودند، یک تن توانست به مجلس راه یابد. چهار تن از اعضای «اخوان المسلمین» نیز دراین دوره وارد مجلس می‌شوند.
پس از چهارسال این اولین بار بود که اپوزیسیون کویت از تحریم انتخابات خودداری و فعالانه در مبارزات انتخاباتی شرکت نمو

ادامه مطلب  

 

بسمه تعالی
طرح تشکیل ، تحکیم و تعالی خانواده
 
دبیرخانه شورای فرهنگی عمومی شهرستان ساوه
اردیبهشت سال1395
 
تهیه کنندگان و گردآورندگان طرح:
دبیرخانه وکمیته تشکیل و تحکیم بنیان خانواده ذیل کارگروه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه
شامل:
1-امورسیاسی واجتماعی وامورجوانان وبانوان فرمانداری
2–بسیج خواهران ناحیه سپاه
3–کمیته فرهنگی ستاد نمازجمعه
4-کمیته فرهنگی شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه
5- کانون فرهنگی هنری غدیرمسجد علی ابن ابیطالب (ع)

ادامه مطلب  

مجلس، وزیر مخابرات را هم رد صلاحیت کرد  

مجلس نمایندگان در چهارمین نشست استیضاح وزیران، وزیران زراعت، مبارزه با مواد مخدر و انرژی و آب را با اکثریت آرا تایید و وزیر مخابرات را رد صلاحيت کرد. نمایندگان مجلس هم‌چنان روز گذشته (سه‌شنبه ۲۵ عقرب) در غیاب وزیران، صندوق گذاشتند که عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات و تکنولوژی معلوماتی با ۴۹ رای تایید، ۱۴۷ رای رد، ۳ رای سفید و ۲ رای باطل از سوی مجلس رد صلاحيت شد. هم‌چنین علی‌احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، با ۱۱۴ رای تایید، ۶۰ رای رد، ۲۳ رای سفید

ادامه مطلب  

فروش جو  

با خرید 7000 تن جو از كشاورزان منطقه اتحادیه شركت هاي تعاونی روستایی شهرستان ساوه آمادگی كامل دارد جهت فروش این محصول با كلیه دامداران متقاضی با هر تنازی كه درخواست نمایند، با قیمت مصوب بورس كالا، همكاری نماید.

متقاضیان می توانند جهت اطلاع از كیفیت محصول به آدرس ساوه - ابتدای جاده قدیم ساوه به همدان - بالاتر از پلیس راه مراجعه و یا با تلفن: 09121555806 و 08642253022 تمای حاصل نمایند.

ادامه مطلب  

کاندیداهای جامعه اسلامی فرهنگیان  

جامعه اسلامی فرهنگیان استان کاندیداهاي موردحمایت این جامعه را برای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودهمین دوره مجلس شورای اسلامی درتبریز وسایر شهرهاي آذربایجانشرقی انتخاب کرد.
اسامي کاندیداهاي موردحمایت جامعه اسلامی فرهنگیان استان آذربایجان شرقی برای پنجمین دوره مجلس خبرگان :
آیات عظام:
۱_محسن مجتهدشبستری
۲_علی ملکوتی
۳_حاجی زاده
۴_فیضی سرابی
۵_پورمحمدی
اسامي کاندیداهاي موردحمایت جامعه ا .ف.ا .برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درتبریز:


ادامه مطلب  

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه رسما معرفی شد  

به گزارش نارخبر، پس از بازنشستگی مهندس "خاکباز" معاون سابق برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه رایزنی هاي بسیاری برای این پست مهم انجام شد که بالاخره پس از مدتی معاون جدید رسما با حضور معاون استاندار و فرماندار ساوه و نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس معرفی شد.
 
محمد بهاروند معاون استاندار و فرماندار ساوه در آئین تودیع و معارفه معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه گفت: خدمت با تدبیر و ایجاد امید

ادامه مطلب  

معرفی دبیران  

مدرسه فاطمیه ساوه سال قبل جز مدارس برتر ساوه قرار گرفت.مدرسه فاطمیه معلمان بسیار مجربی را در اختیار دارد.دبیرانی همچون خانم جباری،خانم راعی،خانم هدایتی،خانم میرجانی،خانم کریملو و.... .از بین این دبیران میتوان دبیرانی را یافت که در مدارس تیز هوشان تدریس میکنند،مثل خانم راعی و خانم منادی و..... .

ادامه مطلب  

انار  

نمی توانم دربرابر اناری که از پشت ماشین  انارفروش،(مرد داش مشدی )به پایین غلطید بی تفاوت باشم. اناری که از انارهاي دیگر جدا افتاد. شاید لحظه ای بعد بین چرخهاي اتومبیلی بی مبالات له شود و یا شاید عابری از زمین برش دارد و انار را در سرنوشت خودش هضم کند. کنار خیابان می ایستم و انار را نگاه می کنم. مرد داش مشدی را بیشتر نگاه می کنم . همسرم از مرد چند جعبه میوه می گیرد. انار ، پرتغال ، سیب زرد، سیب سرخ ، نارنگی ، خرمالو...به همسرم گفتم طورری کنار مرد با

ادامه مطلب  

اخرین لیست نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی چابهار نیکشهر قصرقند  

اسامي نهائی نامزدهاي تایید صلاحيت شده شش حوزه انتخابیه سیستان و بلوچستان
 
زاهدان- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان اسامي نهائی افراد تایید صلاحيت شده در شش حوزه انتخابیه اصلی و 42 حوزه انتخابیه فرعی استان را اعلام کرد.
 
علی اصغر جمشید نژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع 299 داوطلب نام نویسی شده برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سیستان و بلوچستان در نهايت 129نفر از سوی شورای نگ

ادامه مطلب  

ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد.  

نتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان هیلاری کلینتون دموکرات و دونالد ترامپ جمهوری خواه در کمال ناباوری با پیروزی ترامپ خاتمه یافت. نامزد جمهوری‌خواهان با کسب 274 رای الکترال، از حد نصاب 270 رای لازم برای ریاست جمهوری گذشت و چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا شد.
به گزارش سلام خبر، مردم ایالات متحده در ایالت‌هاي مختلف روز سه‌شنبه به پای صندوق‌هاي رای رفتند و نتایج هر ایالت به محض مشخص شدن و بسته شدن حوزه‌هاي رای گیری در آن ایالت، اعلام شد.
شبکه‌ها

ادامه مطلب  

فوری و رسمی : ۳ نامزد دریافت بهترین بازیکن مرد سال ۲۰۱۶ فیفا  

3 نامزد نهايی کسب جایزه بهترین بازیکن مرد سال
 
اختصاصی بارسا نیوز  - چیزی به اعلام برنده جایزه بازیکن سال 2016 فیفا نمانده است و فیفا دقایقی پیش 3 نامزد دریافت توپ طلا را اعلام کرده است .
 
3 نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن سال 2016 فیفا به شکل زیر است :
1. لیونل مسی
2. کریستیانو رونالدو 
3. آنتوان گریزمان 

ادامه مطلب  

هرشب با قانون  

علی اصغر محسنی :هر شب نگاهی بر قانون ... ;در ادامه یادآوری و مرور مواد قانونی ....سلام و عرض ادب و احترام قانون تشکیلات , وظایف و انتخاب شوراهاي اسلامی شهر و روستا و انتخاب شورا :ماده ۲۲ – در صورتی که اسامي نوشته شده در برگ رای بیش از تعداد لازم باشد، اسامي اضافه از آخر خوانده نمیشود. ماده ۲۳ – در صورتی که در برگ رای نام یک داوطلب چند بار نوشته شده باشد فقط یک رای برای او محسوب میشود. ماده ۲۴ – در حوزههاي انتخابیه‌ای که تا ده نفر نامزد انتخاباتی د

ادامه مطلب  

فروش جو دولتي  

قابل توجه دامداران محترم شهرستان ساوه
عرضه مستقیم نهاده هاي دامی در اتحادیه ساوه  (جو دولتی به نرخ مصوب)
قیمت فروش به ازای هر كیلو 7800 ریال می باشد. متقاضیان محترم جهت بازدید و تحویل بار می توانند به آدرس این اتحادیه مراجعه و یا با تلفن 09121555806 ( جناب آقای مهندس بهشتی - مدیرعامل) تماس حاصل فرمایند.
 

ادامه مطلب  

انجمن خیریه ( فرهنگی - اجتماعی ) خادمین نماز ساوه ( سازمان مردم نهاد NGO )  

انجمن خیریه (فرهنگی - اجتماعی ) خادمین نماز ساوه (سازمان مردم نهاد NGO)
 
تاریخ : سه شنبه یازدهم آبان ۱۳۹۵

انجمن خیریه ( فرهنگی - اجتماعی ) خادمین نماز ساوه ( سازمان مردم نهاد NGO )
 
پس از اعلام کاندیداتوری اعضای هیئت مدیره و برگزاری انتخابات، احمدپرهیزکار، سید حسن حسینی، محمد میعادفر، مصطفی فراغت، محمد رشید، نجیبه کرمی، حبیب سروش، میکائیل میرجانی و میلاد وحدت به عنوان اعضای هیئت مدیره و محمدکاظم معماریان به عنوان بازرس  اول انتخاب شدند
 

 
 
ادامه مطلب  

بيانيه تحليلي "اباذر محبي"، نامزد انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در شهرستان لنجان  

سپاس بیكران، خداوندی را سزاست که یک‌بار دیگر دست اراده‌اش از آستین ملت بزرگ ایران به درآمد و با معجزه‌ای از جنس حضور، صحنه‌ای دیگر از تعیین سرنوشت ملت و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران، تحت زعامت مقام عظمای ولایت، به ترسیم كشیده شد.

ادامه مطلب  

حادثه رانندگی در محور ساوه- سلفچگان چهار کشته و 2 مجروح به جا گذاشت  

ساوه -
ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در محور
قدیم ساوه - سلفچگان چهار کشته و 2 مجروح به جا گذاشت.
به
گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کهریزی افزود: این حادثه روز جمعه بر
اثر برخورد یک دستگاه پراید با با یک دستگاه خودروی ال90 و یک دستگاه کامیون ایسوز
اتفاق افتاد. وی بیان کرد: بر اثر این سانحه، راننده خودروی پراید، سرنشین
خودروی ال 90 به علت شدت جراحات وارده در دم جان دادند و راننده خودروی ال 90 و

ادامه مطلب  

حادثه رانندگی در محور ساوه- سلفچگان چهار کشته و 2 مجروح به جا گذاشت  

ساوه -
ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در محور
قدیم ساوه - سلفچگان چهار کشته و 2 مجروح به جا گذاشت.
به
گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کهریزی افزود: این حادثه روز جمعه بر
اثر برخورد یک دستگاه پراید با با یک دستگاه خودروی ال90 و یک دستگاه کامیون ایسوز
اتفاق افتاد. وی بیان کرد: بر اثر این سانحه، راننده خودروی پراید، سرنشین
خودروی ال 90 به علت شدت جراحات وارده در دم جان دادند و راننده خودروی ال 90 و

ادامه مطلب  

آفت موریانه بر جان مسجد هزار ساله ساوه  

مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ساوه با اشاره به کمبود منابع مالی گفت: با 400 میلیون تومان نمی‌توان 112 اثر ملی را حراست کرد.
رضا ایاز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به اینکه مرمت‌هاي ضروری در اولویت کاری مرمت مسجد جامع ساوه قرار دارد، گفت: اعتبارات مصوب برای مرمت این بنای با ارزش تاکنون تخصیص نیافته است.
وی کل اعتبارات میراث فرهنگی شهرستان ساوه را 800 میلیون تومان عنوان کرد که 400 میلیون تومان آن متوازن و باقی اعتبارات اس

ادامه مطلب  

صنایع فرآوری تکمیلی حلقه مفقوده عرضه مرغوبترین روغن زیتون کشور  

معاون فنی و اجرایی جهاد کشاورزی شهرستان ساوه نبود صنایع فرآوری تکمیلی را حلقه مفقوده عرضه و ایجاد ارزش افزوده مرغوبترین روغن زیتون کشور در این شهرستان دانست. 
محمودرضا خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به کمبود صنایع تکمیلی و فرآوری در شهرستان گفت: در سایه این معضل است که تولیدکنندگان زیتون از قدرت مانور لازم برای تولید برخوردار نیستند و پس از برداشت محصول اصلی‌ترین مشکل آنان فرآوری است. 
وی گفت: روغن زیتون ساوه م

ادامه مطلب  

کفسابی در اراک و ساوه و سلفچگان۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸-۰۹۳۷۷۶۷۷۱۴۰ کریمی  

7کفسابی در اراک ساوه سلفچگان و شهرکهاي تابع این شهرها. 
بدینوسیله گروه کفسابی کریمی متخصص کفسابی در کارخانجات با داشتن کارنامه فوق العاده در انجام عملیات کفسابی در کارخانجات بزرگ و حساس مفتخر است آمادگی خود را در انجام هر گونه امور مربوط به شستشو،لایه برداری،کفسابی و تمییز کاری اماکن ساختمانها و کارخانجات صنعتی در اراک ساوه سلفچگان خمینی شهر و شهرکهاي تابع ای استانها اعلام نموده و با اولین تماس در محل پروژه شما حاضر و جهت ارائه خدمات با

ادامه مطلب  

وزیران صحت، اقتصاد و مهاجرین نیز رأی اعتماد دوباره مجلس نماینده‎گان را به دست آوردند  

فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه، عبدالستار مراد، وزیر اقتصاد و سید حسین عالمی بلخی، وزیر مهاجرین امروز چهارشنبه (۲۶ عقرب) نیز رأی اعتماد دو باره مجلس نماینده‎گان را بدست آوردند.
مجلس نماینده‎گان امروز در پنجمین روز استیضاح برای این وزیران صندوق‌هاي غیابی گذاشتند.
سر انجام وزیر صحت عامه با به دست آوردن ۱۷۰ رأی تأیید، وزیر اقتصاد با به دست اوردن ۱۱۴ رای تأیید و وزیر مهاجرین با به دست آوردن ۱۰۵ رأی تایید توانستند که رأی اعتماد دوباره مجلس

ادامه مطلب  

شورای نگهبان در ایران  

سوال این بود كه آیا نهادی مشابه شورای نگهبان در كشورهاي دیگر نیز وجود دارد یا خیر ..."در اكثر كشورهاي دنیا به منظور اعمال نظارت بر انتخابات، مراجعی قانونی وجود دارند. «شورای نگهبان» در جمهوری اسلامی ایران، «دادگاه قانون اساسی» در تركیه، «محكمه ‌النقد» در مصر،«شورای قانون اساسی» و «دیوان عالی عدالت» در فرانسه، «دادگاه قانون اساسی» در آلمان،«مجلس نمایندگان» و «سنا» در آمریكا، «مجلس عوام» در انگلستان و «دادگاه قانون اساسی» در روسیه، این ن

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
تبلیغات
ورود به کانال تلگرام